הגרלה מספר

אודות הפרוייקט

פרויקט "מחיר למשתכן בגדרה" נותן לכם את איכות החיים שתמיד רציתם במחיר שמתאים לכיס שלכם. בשכונה מחכה לכם הבית המושלם עם סביבה מטופחת ובנייה מודרנית של 5 בנינים ולבחירתכם דירות 3,3.5,4,5,5.5,6 חדרים, דירות דופלקס ודירות גן. אדריכל הפרויקט "רן בלנדר אדריכלות ובינוי ערים" המציג מעוף אדריכלי במבנים - בהתאמה לבית הישראלי.

מיקום הפרוייקט

גדרה נחשבת מקור עליה לרגל עבור זוגות צעירים המעוניינים ליהנות מאיכות חיים טובה ועדיין להיות קרובים למרכז הארץ. שכונת אביסרור במזרח גדרה, בין רח' דרך האילנות לרח' צאלה, היא התשובה למי שמחפש לגור בשכונה קהילתית ועדיין ליהנות מצמידות למרכז הארץ. בשכונה תיהנו מגישה ישירה לכביש 7, ממנו ניתן להמשיך לכביש 6 ו 40 ולהגיע בנוחות לכל מקום.

הפרוייקט

כשתכננו את שכונת אביסרור חשבנו הרבה על איכות החיים של כל בני המשפחה, שמעוניינים ליהנות מקרבה במרחק הליכה מאזורי הפנאי והבילוי, גינות ירוקות, שירותי בנק, דואר, קופ"ח, בתי ספר, גנים, מגרשי ספורט. התכנון ההוליסטי של השכונה מבטיח חוויית מגורים מושלמת.

תכנון ועיצוב הפרוייקט

כשתכננו את שכונת אביסרור חשבנו הרבה על איכות החיים של כל בני המשפחה, שמעוניינים ליהנות מקרבה במרחק הליכה מאזורי הפנאי והבילוי, גינות ירוקות שירותי בנק, דואר, קופ"ח, בתי ספר, גנים, מגרשי ספורט, גינות ירוקות. התכנון ההוליסטי של השכונה מבטיח חוויית מגורים מושלמת.